۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۲۴

مراسم تودیع و معارفه وزرای سابق و جدید صنعت آغاز شد

مراسم تودیع و معارفه وزرای سابق و جدید صنعت، معدن و تجارت، دقایقی قبل با حضور معاون اول رئیس جمهور در مرکز مطالعات منابع انسانی آغاز شد.

نعمت زادهبه گزارش عیارآنلاین به نقل از فارس، مراسم تودیع مهدی غضنفری وزیر سابق و معارفه محمدرضا نعمت‌زاده وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت در سالن همایش مرکز مطالعات منابع انسانی در تهران آغاز شد.

در این مراسم اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و جمعی از فعالان عرصه صنعت، معدن و تجارت حضور دارند.

نعمت زاده سوابقی مانند معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پتروشیمی در دولت خاتمی و وزارت صنایع و معادن را در کارنامه خود دارد. وی همچنین عضویت در هیئت مدیره و همچنین معاونت مدیرعامل شرکت ایران ناسیونال (ایران خودرو فعلی) در سال 1358، معاون اجرایی نخست وزیر در سال 1360، مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه و مدیر کل برنامه ریزی تولید و زیربنایی در سال 1360 را در سوابق کاری خود دارد.

وی علاوه بر این، عضو هیئت مدیره و معاون سازمان صنایع دفاع از سال 1361 تا 1363، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر از سال 1363 تا 1365، عضو هیئت مدیره و معاون سازمان صنایع دفاع از سال 1365 تا 1367 و مشاور ارشد وزیر نفت از سال 1387 تا 1388 بوده است.

نعمت‌زاده همچنین نماینده ایران در سازمان‌های بین‌المللی کار، سازمان یونیدو و رئیس ایرانی کمیسیون‌های مشترک اقتصادی ایران – بلژیک، ایران – چک‌اسلواکی و ایران – اتریش نیز بوده است.

نعمت‌زاده از سال 1388 بازنشسته شد و بعد از تأسیس یک شرکت خصوصی به عنوان مدیرعامل آن مشغول به کار بوده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: