نهایی شدن ولی‌الله سیف برای ریاست بانک مرکزی

به گزارش عیارآنلاین به نقل از فارس، شنیده‌ها حاکی است رئیس جمهور حکم ولی الله سیف را برای سمت رئیس کلی بانک مرکزی صادر کرده است. در حال حاضر رئیس کل بانک مرکزی تنها حلقه مفقوده تیم اقتصادی دولت است که با انتصاب ولی الله سیف مدیر با سابقه سیستم بانکی تیم اقتصادی دولت جدید […]

بانک مرکزیبه گزارش عیارآنلاین به نقل از فارس، شنیده‌ها حاکی است رئیس جمهور حکم ولی الله سیف را برای سمت رئیس کلی بانک مرکزی صادر کرده است.

در حال حاضر رئیس کل بانک مرکزی تنها حلقه مفقوده تیم اقتصادی دولت است که با انتصاب ولی الله سیف مدیر با سابقه سیستم بانکی تیم اقتصادی دولت جدید کامل می‌شود.

تا کنون از مسعود نیلی، ولی الله سیف و عبدالناصر همتی به عنوان گزینه ‌های مطرح برای تصدی این سمت نام برده می‌شد که براساس آخرین خبرها سیف به عنوان گزینه نهایی انتخاب شده‌است.

ولی الله سیف متولد ۱۳۳۱ و دارای دکترای حسابداری و امور مالی از دانشگاه علامه طباطبایی است. از سوابق مهم وی علاوه بر مدیرعامل فعلی بانک کارآفرین می‌توان به عضویت در هیات مدیره بانک سپه، رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بانک ملت، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک صادرات، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک سپه، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک ملی ایران، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل فیوچر بانک در بحرین، عضو هیات مدیره و مدیرعامل بانک کارآفرین و عضو شورای فقهی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد.

چهره‌ها:

۲ دیدگاه

  1. محمدرضا :

    به نام خداوند بخشنده ی مهربان
    جای بسی مسرت و خوشحالی است که فردی متخصص و کاربلد در راس هرم بانک مرکزی قرار خواهد گرفت.امید وارم که ایشان با اقدامات حساب شده و علمی و بر اساس تجارب ارزنده ای که دارند ارزش ریال پول ملی ایران را به جایگاه واقعی خود بر گرداند.

  2. من :

    بسیار خوبه که از اشخاصی این چنین مجرب و با هوش در این سمت استفاده کرد.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: