۲۰ مرد ۱۳۹۲ ساعت ۱۳:۰۴

مخالفت نمایندگان با پیشنهاد انبوه سازان برای دو برابر شدن قیمت مسکن مهر

به گزارش عیار آنلاین، چندی پیش رئیس کانون سراسری انبوه سازان طی اظهار نظری خواستار دو برابر شدن قیمت ساخت مسکن مهر شد. این اظهار نظر منجر به واکنش هایی شد که از آن جمله میتوان به واکنش دو عضو کمیسیون عمران مجلس اشاره کرد. مجید جلیل سرقلعه،عضو کمیسیون عمران مجلس، نسبت به این موضوع […]

مجلسبه گزارش عیار آنلاین، چندی پیش رئیس کانون سراسری انبوه سازان طی اظهار نظری خواستار دو برابر شدن قیمت ساخت مسکن مهر شد.
این اظهار نظر منجر به واکنش هایی شد که از آن جمله میتوان به واکنش دو عضو کمیسیون عمران مجلس اشاره کرد.

مجید جلیل سرقلعه،عضو کمیسیون عمران مجلس، نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و گفت: اظهارات رئیس کانون سراسری انبوه سازان مبنی بر پیشنهاد افزایش دو برابری قیمت ساخت مسکن مهر رانمی توان یک اظهار نظر کارشناسی دانست و باید به این نکته توجه داشت که ادامه روند ساخت مسکن مهر به نظر وزیر جدید راه و شهرسازی و تعاملات وی با کمیسیون عمران مجلس بستگی دارد.
افزایش قیمت در ساخت مسکن مهر باعث گرانی بیشتر نرخ مسکن و اجاره بها می شود و اگر این اتفاق عملی شود تنها در این میان پیمانکاران سود می کنند و نباید ضعف مدیریتی مسکن را از جیب مردم پرداخت کرد.

مهرداد بائوج لاهوتی، عضو کمیسیون عمران مجلس، هم در واکنش به این اظهارات گفت: اگرقیمت ساخت مسکن مهر دوبرابر شود فشار اقتصادی زیادی به مردم وارد می شود و فاجعه اتفاق می افتد و دیگر لزومی به ساخت مسکن مهر نیست و مردم به بازار آزاد سوق داده خواهند شد.
امکان افزایش قیمت مسکن مهر در حال حاضر برای قراردادهایی که از قبل بسته شده وجود ندارد و تکلیف میزان افزایش قیمت های مسکن مهر با در نظر گرفتن موضوع هدفمندی یارانه ها مشخص شده است.

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: