۱۷ مرد ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۴۴

استراتژی IT مخابرات ایران تدوین می‌شود

معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران گفت: در راستای ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان و بهبود بیش از بیش کیفیت خدمات، استراتژی فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران تدوین می‌شود.

فناوری اطلاعات

به گزارش عیارآنلاین به نقل از ایسنا، سیدفاضل زمانی معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران گفت: استراتژی فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران تدوین می‌شود و با پیاده سازی این پروژه، استراتژی و معماری شرکت مخابرات در این حوزه تعریف خواهد شد.

کمک به تحقق استراتژی کسب و کار شرکت، ارتقاء سطح رضایت مندی مشتریان، افزایش سهم بازار و بهبود سطح کیفیت خدمات از جمله مزایای پیاده سازی این پروژه است.

این یکی از بزرگترین استراتژی‌های تدوین شده در حوزه فناوری اطلاعات است. از دیگر اهداف پیاده سازی استراتژی IT شرکت مخابرات ایران می توان به کاهش هزینه های عملیاتی، افزایش درآمد و فراهم کردن اطلاعات مورد نیاز برای مدیران تصمیم گیر اشاره کرد.

سید فاضل زمانی در خصوص روند اجرایی این پروژه گفت: این پروژه با بهره گیری از یک مشاور خارجی اجرا و به واسطه آن، پروژه هایی که باید در کوتاه مدت در راستای تحقق اهداف پیش بینی شده عملیاتی و چابک سازی سازمانی را نهایی کند، مشخص خواهند شد.

بر اساس برنامه زمان بندی شده، پروژه استراتژی فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران اوایل سال آینده آماده و بلافاصله وارد فاز اجرایی می شود.

معاون فناوری اطلاعات شرکت مخابرات تصریح کرد: برای این منظور، وضعیت فعلی تحلیل و طرح مهاجرت از وضعیت فعلی به وضعیت مطلوب به صورت گام به گام تدوین می شود.

این پروژه تمامی شرکت‌های زیرمجموعه گروه مخابرات ایران را در برمی‌گیرد و یکی از طرح‌های در دست اجرای این معاونت در جهت عملیاتی کردن وظایف تخصصی نظیر ارائه معماری یکپارچه IT در شرکت مخابرات ایران و طراحی و پیاده سازی مدل و ساختار فرآیندها در هم راستایی کسب و کار با فناوری اطلاعات است که اجرایی می شود.

برچسب‌ها:

دیدگاه تازه‌ای بنویسید: